Cene i termini 2017-10-13T21:56:05+00:00

CENOVNIK

LISTA PAKETA CENA
JOGA 8 TERMINA 4.000
JOGA III DOBA 8 TERMINA 3.000
JOGA TRUDNICE 8 TERMINA 4.000
MAMA FIT 8 TERMINA 4.000
BODY SHAPING 8 TERMINA 4.000
BODY SHAPING 10 TERMINA 4.500
BODY SHAPING 12 TERMINA 5.000
BODY DEFINITION 8 TER 4.000
PILATES 8 TERMINA 4.000
PILATES 10 TERMINA 4.500
PILATES 12 TERMINA 5.000
BOOT CAMP 8 TERMINA 4.000
BOOT CAMP 10 TERMINA 4.500
BOOT CAMP 12 TERMINA 5.000
SKOLICA SPORTA 8 TER 3.700
RITMICKA GIM. 8 TER 3.700
SHOW DANCE 8 TERMINA 3.700
SHOW DANCE 12 TERMINA 4.000
SKOLA GLUME 8 TERMINA 3.700
ZUMBA 8 TERMINA 4.000
SALA NAJAM 1.000
POJEDINACNI TERMIN 700
VODJENI TRENING T+K 1.250
8 TERMINA T+K 4.000
12 TERMINA T+K 4.600
16 TERMINA T+K 5.000
8 TERMINA T+K VODJENI 6.900
12 TERMINA T+K VODJENI 7.500
16 TERMINA T+K VODJENI 7.900
NEOGRANICENO T+K+G 8.500
1 PERSONALNI 2.500
8 PERSONALNI 14.000
10 PERSONALNI 16.000
12 PERSONALNI 18.000
12 PERSONALNI DECA 12.500
NEOGRANICENO TERMINA T+K 6.000
8 KARDIO 3.000
10 KARDIO 3.500
12 KARDIO 4.000

RASPORED

PONEDELJAK UTORAK SREDA ČETVRTAK PETAK SUBOTA NEDELJA
 07:15-08:15
JOGA
 08:30-09:15
JOGA
  07:15-08:15
JOGA
08:30-09:15
JOGA
07:15-08:15
JOGA
08:30-09:30
MIX PILATES 
09:30-10:45
JOGA TRUDNICE
 08:30-09:30
MIX PILATES
09:15-10:15
FUNKCIONALNI
09:30-10:30
JOGA TRUDNICE
09:30-10:30
JOGA
11:00-12:00
ZUMBA
09:30-10:30
FUNKCIONALNI
10:15-11:15
ZUMBA
10:30-11:30
JOGA KLUB
10:30-11:30
MAMA FIT/BEBIĆ TEGIĆ
12:00-13:00
B. SHAPING
10:30-11:30
JOGA
11:15-12:15
MAMA FIT/BEBIĆ TEGIĆ
11:30-12:30
JOGA
11:00-12:00
ŠKOLA FOLKLORA
11:00-12:00
ŠKOLA FOLKLORA 
11:30-12:30
FUNKCIONALNI
13:00-14:00
B. SHAPING
11:30-12:30
JOGA
12:15-13:15
B. SHAPING
12:30-13:30
B. SHAPING
 12:45-13:45
RITMIČKA GIMNASTIKA J
12:45-13:45
RITMIČKA GIMNASTIKA J
13:15-14:15
B. SHAPING
 13:45-14:45
RITMIČKA GIMNASTIKA J
 13:45-14:45
RITMIČKA GIMNASTIKA J
 14:15-15:15
B. DEFINITION
13:45-14:45
RITMIČKA GIMNASTIKA J
 14:15-15:15
B. DEFINITION
 14:45-15:45
RITMIČKA GIMNASTIKA J
 14:45-15:45
RITMIČKA GIMNASTIKA J
 15:15-16:15
B. DEFINITION
14:45-15:45
RITMIČKA GIMNASTIKA J
 15:15-16:15
B. DEFINITION
 15:45-16:45
RITMIČKA GIMNASTIKA
 15:45-16:45
RITMIČKA GIMNASTIKA J
16:15-17:15
B. DEFINITION
15:45-16:45
RITMIČKA GIMNASTIKA J
 16:15-17:15
B. DEFINITION
17:00-18:00
BODY DEFINITION
17:00-18:00
ŠKOLICA SPORTA
17:00-18:00
BODY DEFINITION
17:10-18:00
ŠKOLICA SPORTA
17:00-18:00
BODY DEFINITION 
18:00-19:00
PILATES
18:00-18:50
ŠKOLICA SPORTA
18:00-19:00
PILATES
18:00-18:50
ŠKOLICA SPORTA
18:00-19:00
PILATES
19:00-20:00
SHOW DANCE
19:15-20:15
SHOW DANCE
19:00-20:00
SHOW DANCE
19:15-20:15
SHOW DANCE
19:00-20:00
SHOW DANCE
20:00-21:00
SHOW DANCE
20:15-21:15
JOGA
20:00-21:00
SHOW DANCE
20:15-21:15
JOGA
20:00-21:00
SHOW DANCE
 21:00-22:00
TOTAL BODY / TERETANA
21:00-22:00
KRUŽNI / TERETANA
21:00-22:00
ZUMBA KARDIO
21:00-22:00
KRUŽNI / TERETANA
21:00-22:00
ZUMBA KARDIO ENRIKE/D 

Skinite raspored za Ladies Corner ovde

RADNO VREME

Ponedeljak-Petak: 7-22 h

Subota: 9-22 h

Nedelja: 10-19 h